E-KATALOG

Hakkımızda

1960 yılında babamız Mehmet Yaşar TÜRKAN tarafından küçük bir imalathanede başlayan hikayemiz, 1989 yılında dört kardeşin bir araya gelip yönetimi almasıyla çalışmaları hız kazanmıştır. 


Firmamız günümüzde Lokum, Helva, Jöle, Muska, Pestil, Üzüm sucuğu ve Aromalı Toz içecek üretimi yapmaktadır. 


Geniş ürün yelpazesiyle eşsiz lezzetiyle kalitesinden ödün vermeden her zaman daha iyisini yaparak daha iyiye ulaşmayı hedeflemektedir. Firmamız modern binasında hijyen şartlara uygun bir şekilde üretim yapmaktadır. 2014 sonuna kadar üretim alanını 4000 metrekare olarak planlanmış ve şu anda 4000 metrekare üzerinde üretim alanına ulaşmıştır. 


Yurt içi ve yurt dışında geniş dağıtım ağı bulunmaktadır. Merkezi Gaziantep de olan firmamız İstanbul ve Ankara da depo kurarak geniş dağıtım ağına ulaşmıştır. 


Yurt dışı satışlarda her geçen gün cirosunu arttıran firmamız şu an 21 ülkeye ihracat yapmaktadır. Atalarımızın bize bıraktığı mirası bizde gelecek nesillerimize taşımayı üzerimize borç biliriz biliyoruz ki bir neslin devamını sağlayan en büyük özellik geriye bıraktığı değerlerdir.


VİZYONUMUZ

Kaliteden ödün vermeden lezzetli farklı, her zevke ve damak tadına hitap eden ürünler ortaya çıkarmaktır. Başta Türkiye pazarı olmak üzere dünya piyasalarında öne gelen firmalar arasında yerimizi almaktır.

MİSYONUMUZ

Lokum, Çikolata, Yöresel ürünler, Patlayan şeker ve Aromalı Toz içecek ürünleri piyasası içinde atılım yaptıgımız her alanada insanlara dünyanın en güzel lezzetlerini bir arada sunmaktır. Geliştirdiğimiz ürünlerle çikolata ve şeker sektöründe farkımızı ortaya koyarak tesisimizde tecrübeli ve dinamik kadromuzla kurumsallaşma sürecini aşmış ve dünya pazarında rakipsiz bir marka olma yolunda ilerliyoruz.